
Start/Finishbogen tijdens de 40ste Ronde van Noord
Tijdens de toertocht Ronde Van Noord-Holland plaatste Jumpzz op de drie startlocaties in Alkmaar, Hoorn en Oostzaan drie start/finishbogen voor hoofdsponsor Deka Markt.
Een kleine 7.000 mensen fietsten deze 40ste toertocht. De deelnemers konden kiezen uit afstanden van 160, 110, 60 of 40 km. Het weer tijdens deze toerrit was erg wisselvallig, maar kon de feeststemming absoluut niet bederven.
De organisatie kijkt terug op een zeer geslaagde jubileumeditie. De 41e Ronde van Noord-Holland zal plaatsvinden op zaterdag 20 april 2013.

DekaMarkt en de Ronde van Noord-Holland
Bewegen is belangrijk. Daarom sponsort DekaMarkt sportieve evenementen zoals de Ronde van Noord-Holland. Deze keuze sluit naadloos aan bij DekaBasiq, de leefstijlcampagne van DekaMarkt.
Met deze campagne helpt Deka mensen meer verantwoord te eten én bewegen! In het DekaMagazine, in de winkels, via het Dekabasiqboekje en met het wekelijkse FamilieVoordeelMenu geven we de klant ondersteuning in het maken van een meer verantwoorde keuze.
Kijk voor meer informatie op www.dekamarkt.nl.
Zelf een leuk Nieuwtje?
Wij vinden het altijd leuk om nieuwtjes te ontvangen van onze klanten. Heb jij dus zelf een leuke nieuwtje of evenement waarbij de Jumpzz Attractie's betrokken zijn? meld het via ons contactformulier
Actuele Berichten
- Doe mee! Buitenspeeldag 2013
- Koningsspelen op 26 April 2013!
- Open Dag in Spaanse sferen
- Complete programma Open Dag bekend
- Verlichte SkyTubes bij BJMST BirthdayBash in Helder
- Start/Finish boog voor de Oxbow Dutch Rafting Cup
- Waterballen bij het EK Stone Skimming op de Brouwersdam
- Plaatsing Rabobankboog voor EK Wielrennen
- Rad van Avontuur voor Zwaluwhoeve en Muchachomalo tijdens DanceValley Spaarnwoude
- Promotiebogen bij Open Dag Feyenoord


